Privaatsus

Veebipoe kaksteis.org (edaspidi E-pood) omanik on A.Luma Art OÜ (registrikood 14369482), asukohaga Pihla, Paiküla, Saaremaa vald, 93562, Saaremaa. A.Luma Art OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega

ISIKUANDMETE KOGUMINE
Tellimuse esitamisega annab Klient e-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmed on andmed, mida A.Luma Art OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Kliendi isikuandmete kogumine toimub ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete (nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja vajadusel postiaadress) kogumisena.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE
E-pood kasutab Kliendi poolt edastatud isikuandmeid kliendi ostutellimuse täitmiseks ja kliendile parima teenuse osutamise arendamiseks, kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendil on õigus paluda oma andmete kustutamist. Selleks palume saata meile e-kiri e-posti aadressile.

ISIKUANDMETE KAITSE
A.Luma Art OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks.

Shopping Cart
Scroll to Top