Siin lehel näed-kuuled 05.10.2022 algusega kl.20.00: Netisi tähtkuju korrastus

16.september – 30.oktoober

Alkeemiline teema: destilleerimine, puhtaks pesemine

Universumi seadus: reageerimise, vastamise seadus (Law of Response)

Taevakeha: Merkuur

Element: maa (kristall), muutuv

Metall: elavhõbe, tina 

Tšakra 6 (kolmas silm) 

Kehaosad, organid: kõhupiirkond, jäme- ja peensool, maksa alumine sagar, põrn, kaksteistsõrmiksool, harknääre, soolestiku peristaltika, kõhunääre.

Sõnaga "neitsi" seostatakse tänapäeval neitsilikke atribuute nagu kogenematus, puhtus või süütus. Aga kui me vaatame sõna etümoloogiat, siis "neitsi" pärineb ladina keelest ja tähendab "isemajandav", "ise-piisav" ja sellel pole peaaegu midagi pistmist sellega, millega me praegu neitsilikkust seostame. Neitsi on sümbol inimesest, kes ei vaja kedagi ega midagi, et olla terviklik. Sellepärast on Neitsi täiuslikkuse märk. Neitsi on omandanud individuaalsuse, ta teab, kes ta on. Neitsi on "täiusliku" inimese sümbol, kes suudab enda eest hoolitseda, olla õnnelik või probleemidega toime tulla ilma teiste inimeste abita.

See on jätkuv sisemise energia puhastamise protsess, mis eraldab tarbetu ja on mõeldud saastavate ainete, mõtete eemaldamiseks. Eesmärk on "destilleerida" teadvus, sisemised energiad ja siis selle "destilleeirtud" olemuse ankurdamine meie füüsilisse kehasse ja ka Maasse. See on meie sisemiste energiate ja arusaamade puhtaks pesemise ja täiustamise faas seoses meie kehaga.

Shopping Cart
Scroll to Top