fbpx

Aasta 2020 piltidena

Igal kuul on oma energia, oma sõnum. Siin väike seletus. Kõik pildid ei ole end veel täielikult “avanud” ja seetõttu ei ole kõik seletused veel valmis , täiendan neid aeg-ajalt…

Loodan, et pildid toetavad sinu kulgemist läbi kõigi kuude ja aitavad mõista toimuvat.

Head vaatamist – ilu silmadesse soovides autor Anu

Teadvuse maandumine

jaanuar: Teadvuse maandumine

Pildil on kood või mandala – minateadvuse väljendus. Pilt on kohaletoov ja maandav, aitab meelde tuletada, kuidas on tunda end kindlana, rahulolevana ja tasakaalus siin planeedil ehk MAAndunult ja maandatult. Loob/toob kindel ja õnnelik olemise tunnet.
Talisman

veebruar: Talisman

Talismaniks nimetatakse erakordselt tugeva mõju ja väega eset, millel arvatakse olevat õnne toov jõud. Pildil on igaühes peidus olev, kuid tihtipeale uinunud olekus sisemine talisman. Pilt aitab üles äratada seda sisemist talismani – loomise väge ja õitsengut sinus endas. Raha ja materiaalse edukusega seotud pilt.
Kosmiline kompass

märts: Kosmiline kompass

Pilt aitab leida oma kohta elus, näitab suunda, milleks ja miks keegi on just sellele planeedile ja just praegu tulnud. Toetab teadmiste, ideede ja iseenda ja elu mõtte “alla laadimist” ja ka reaalsusesse toomist.
Jagamine

aprill: Jagamine

Inimesed meie ümber. Kuulumine. Iseenda teadmiste ja südame jagamine maailmaga, hoolimine, tasakaalu toomine. “Tee” pehmendamine teiste jaoks. Suunanäitajaks olemine.
Kõik-Kõigi-Kõige-Kõrgemaks-Kasuks.
Unikaalselt Universaalne

mai: Unikaalselt Universaalne

Kosmosekodanik. Pildil on mitmetasandiline inimese ülesehituse alusmuster või informatiivne joonis-projekt-mandala. Pilt tuletab meelde inimeseks olemise unikaalset ja universaalset aspekti kosmilises mõttes. Enesekindlus, iseenda eest seismine, väärikus.
Kõige Kese

juuni: Kõige Kese

Elu mandala. Sõna “mandala” tähendab ringi, mis kannab ideed, et kõik on omavahel ühendatud. Mandalad aitavad mõista kosmose – kogu olemasoleva ühtsust ja üksikindiviidi kohta ja mõtet selles. Pilt räägib harmooniast, aitab leida tasakaalu ja oma kohta elus.
Trinity

juuli: Trinity

Kaks väiksemat südant kokku põimunult ja kolmas suur süda – vältimatult vajalik “kolmas komponent” ehk armastus…on kokku see, mis loob elu, õitsengut.
Pesast välja!

august: Pesast välja!

Tiivaharjutused. Õpin lendama…Iseseisvumine.
Vaatenurk

september: Vaatenurk

Arusaamade, kogemuse ja kogemise muutumine. Sisemise tarkuse avaldumine.
Pühakoda

oktoober: Pühakoda

Pühendunud. Andunud. Tervikuks, üheks saamine iseendas ja teises. Koosolemise ja üksolemise sügavuse tervendav ja loov jõud. Tundeid, südame- ja seksuaaltasandit korrastav… Mehe-naise liit, loomine läbi põhjatult vaikse üksolemise.
Neutraalsus

november: Neutraalsus

Neutraalsus on kvaliteet – omadus, suhtumise viis, meeleseisund, teadlikkuse tase. Neutraalsusel pole midagi ühist ükskõiksuse ja hoolimatusega. Pigem vastupidi. Neutraalne elu vaatleja või tunnistaja omab mõistmist kõigi ja kõige üle ilma hukkamõistu ja hinnanguta, ta paneb oma “südame” ka kõige karmimate sündmuste ja käitumisviiside üle…
Elav-Kuld-Vesi

detsember: Elav-Kuld-Vesi.

Taaskohtumine armastuses. Kosmiline ema-armastus isa-kojas. Pildil on oi-kui palju, algul võib jääda tunne, et nagu polekski midagi. Aga ta avab ennast tasapisi… Toetab hinge, meelt, füüsilist keha, suhteid. Kogu elu.